• Свеж
Белиот рутер парчиња 1908 Зајак, бисквит за спојување и бискут бит со 1-1/2-инчен голем дијаметар 1/2-инчен длабочина на сечење
zoom_in

Белиот рутер парчиња 1908 Зајак, бисквит за спојување и бискут бит со 1-1/2-инчен голем дијаметар 1/2-инчен длабочина на сечење

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Битовите на рутерот на белците се направени со премиум карбид Прецизна основа за соодветна рамнотежа на високи вртежи во минута. Индустриски квалитет. Битовите на рутерот на белците се направени со премиум карбид. Прецизна основа за соодветна рамнотежа на високи вртежи во минута. Индустриски квалитет. Компанијата Whiteside Machine е во деловна активност на рутерот повеќе од 30 години, обезбедувајќи им на клиентот квалитетни производи, а во исто време се обидува да постигне целосно задоволство на клиентите. Неколку списанија за обработка на дрво го тестираа Вајтсајд наспроти конкуренцијата и го избраа Вајтсајд како победник за најдобри рутер -битови достапни на пазарот. Компанијата Whiteside Machine е основана во 1970 година како машинска продавница за општа намена во подрумот на Бил, заедно со цврста контрола на квалитетот, витални повратни информации од клиентите и широко тестирање на терен. Компанија за машини за белци.

Поврзани производи..