• Свеж
РАБОТНИЦИ ЗА РАБОТНА РАБОТА, РАБОТНА РАБОТНА РАБОТА
zoom_in

РАБОТНИЦИ ЗА РАБОТНА РАБОТА, РАБОТНА РАБОТНА РАБОТА

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Издржлива закачалка за панталони : Оваа железничка гардероба е направена од 201 пластика од не'рѓосувачки челик и АБС, а работ е изработен од еколошки материјал ABS, висока стабилност, траен и долг животен век Мултифункционални и повеќенаменски : има добра функција за влечење за да ги закачите јакните, панталоните, марамите, крпите и врските. Willе игра важна улога во вашата оставата, чајната кујна и гардероба. Искористете го максимумот од просторот. Висењето облека е подобар начин да се избегне влажно. Слики за лизгање на облеката : Стилски и едноставен дизајн, комбиниран со додатоци за домашна гардероба, прави разумно користење на просторот, има функција да влече облека и е погодна за складирање и употреба. Секоја железница за облека работи независно. Тешката решетка за сушење : Експерименталните резултати покажуваат дека капацитетот за оптоварување надминува 25 килограми, односно околу 30-40 пара фармерки и сè уште може да се лизне непречено. Тој е издржлив и безбеден за употреба. Најдобра услуга за клиенти : Ако имате какви било проблеми кога го користите производот, можете да не контактирате по е -пошта. Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение. Можете исто така да дадете предлози за производот, ние ќе продолжиме да се подобруваме. Издржлива закачалка за панталони : Оваа железничка гардероба е направена од 201 пластика од не'рѓосувачки челик и АБС, а работ е изработен од еколошки материјал ABS, висока стабилност, траен и долг животен век. Мултифункционални и повеќенаменски : има добра функција за влечење за да ги закачите јакните, панталоните, марамите, крпите и врските. Willе игра важна улога во вашата оставата, чајната кујна и гардероба. Искористете го максимумот од просторот. Висењето облека е подобар начин да се избегне влажно. Слики за лизгање на облеката : Стилски и едноставен дизајн, комбиниран со додатоци за домашна гардероба, прави разумно користење на просторот, има функција да влече облека и е погодна за складирање и употреба. Секоја железница за облека работи независно. Тешката решетка за сушење : Експерименталните резултати покажуваат дека капацитетот за оптоварување надминува 25 килограми, односно околу 30-40 пара фармерки и сè уште може да се лизне непречено. Тој е издржлив и безбеден за употреба. Најдобра услуга за клиенти : Ако имате какви било проблеми кога го користите производот, можете да не контактирате по е -пошта. Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение. Можете исто така да дадете предлози за производот, ние ќе продолжиме да се подобруваме. Добредојдовте во нашата продавница1. Комбинираните додатоци на гардеробата на дневната соба ја користат целосната употреба на просторот и обезбедуваат функција за влечење на висечка облека, што е погодно за складирање и носење, а секоја облека што виси на облеката работи независно.

Condition:
100% brand new
Item Type:
Wardrobe Telescopic Pole
Product material:
aluminum alloy, ABS
Suitable for:
living room, bedroom, restaurant, hotel, nightclub, etc.
packing list:
1x wardrobe telescopic rod:
4 screws:
We value every customer's shopping environment:
1. If you have any questions about the product, you can contact our customer service, your trust is our pursuit.:
Tips:
There may be 0.1-1cm error in manual measurement, please refer to the actual product.
2. There may be a slight color difference between the recording resolution and the screen, please refer to the actual color. :

Поврзани производи..