• Свеж
Tyr Women's Durafast Elite Max Splice Controlfit Едно парче костим за капење
zoom_in

Tyr Women's Durafast Elite Max Splice Controlfit Едно парче костим за капење

DEN 1079.84

Стока
check Во продавницата

94% полиестер, 6% спандекс Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Controlенската максимална контрола на Splice Control Fit Едно парче костим за капење, идеална комбинација на ласкаво покритие и издржливост, ќе ви помогне да уживате во поудобно да уживате во секое водно искуство. Покрај технологијата UPF 50+ за супериорна заштита од сонце, овој целосно наречен костим за капење има деколте за лажичка, дебели/поддржувачки ленти, грб на клучот и умерена исечена нога. Опремени со тенки, отстранливи чаши за контура и контрола на целосна моќност на телото за да ја зголемат вашата форма, женскиот максимум за контрола на костими за капење на жени, исто така, се создава со помош на нашата најнапредна ткаенина - Durafast Elite. Користејќи високи поли -влакна и иновативна кружна плетена конструкција, оваа фитнес костим за капење ја комбинира јачината и во боја на полиестер со удобноста на спандексот. Ова парче костим за капење е 100% доказ за хлор, 100% во боја, обезбедува 300+ часови перформанси и вклучува постава за свежина. Кога одговарате е приоритет, потребна ви е облека за капење за вашите потреби. Controlенската максимална контрола на Splice Control Fit Едно парче костим за капење, идеална комбинација на ласкаво покритие и издржливост, ќе ви помогне да уживате во поудобно да уживате во секое водно искуство. Покрај технологијата UPF 50+ за супериорна заштита од сонце, овој целосно наречен костим за капење има деколте за лажичка, дебели/поддржувачки ленти, грб на клучот и умерена исечена нога. Опремени со тенки, отстранливи чаши за контура и контрола на целосна моќност на телото за да ја зголемат вашата форма, женскиот максимум за контрола на костими за капење на жени, исто така, се создава со помош на нашата најнапредна ткаенина - Durafast Elite.

Поврзани производи..