• Свеж
Ливада од Горхам Стерлинг Сребрена Бери лажица 7 3/4 Служење гроздобер
zoom_in

Ливада од Горхам Стерлинг Сребрена Бери лажица 7 3/4 Служење гроздобер

DEN 9693.44

Стока
check Во продавницата

Возраст : 1850-1899, создавач : Горхам Состав : Стерлинг сребро. Ливада од Горхам Стерлинг Сребрена Бери Лажица 7 3/4; Во шемата Ливада од Горхам. Тој е монограм (монос варира) и е во одлична состојба. Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во количката.

Поврзани производи..