• Свеж
AR -PRO 4.10/3,50-4 TIRE and WHEAL FLEE - 10 Замена цврсти гумени гуми со 5/8 Оскана дупка, 2,2 Офсет центар и двојни запечатени лежишта - совршени за Gorilla Carts/Cholorrow
zoom_in

AR -PRO 4.10/3,50-4 TIRE and WHEAL FLEE - 10 Замена цврсти гумени гуми со 5/8 Оскана дупка, 2,2 Офсет центар и двојни запечатени лежишта - совршени

DEN 655.84

Стока
check Во продавницата

АР-про 10-инчни цврсти гумени гуми и тркала-кажете му збогум на рамни гуми засекогаш! Кога сте надвор од теренот или работите по карпестиот терен, без цврсти гуми гуми дефинитивно ќе ви го зачуваат денот Не чекајте друга рамна гума! Конвертирајте сега во посигурна и издржлива гума без рамен. Замена 4,10/3,50-4 ”гуми и тркала рамни бесплатни-Овие собранија на цврсти гумени гуми и тркала се универзални замени за гуми со надворешни дијаметри од 10 инчи, ширина на гуми од 3,2 инчи, неутрализирање на центри од 2,14 инчи и оскари од 5/8-инчи бушотини. Собранија со тешки рамни тркала направени од висококвалитетни материјали-сето тоа започнува со висококвалитетни материјали. Овие гуми без рамен се изработени од слоевит 100% премија гума, додека раб е направен од челик со врвен квалитет. Цврстата и издржлива конструкција гарантира дека гумите се абење, пункција, солза и отпорни на гниење. Додека бандажите се челици со цврсти метални центри кои се спротивставуваат на пукнатините на ударот и погодни за употреба на сите терени. Sawtooth Trad и дво-запечатените лежишта-Уживајте во рамнотежата на влечење и маневрирање со шари за гуми на пилани кои обезбедуваат повеќе од соодветни лежишта за зафат и двојно засилување на топката обезбедуваат флексибилни ротации и балансирање на оптоварувањето, овозможувајќи ви да потрошите помалку напор. Совршено за колили коли - ова е една од најчестите големини на гуми што се користат и за комерцијална и за домашна употреба. Тие најчесто се наоѓаат на колили коли, камиони со раце, кукли, колички, вагони, колички, приколки за двор, воздушни компресори, генератори и друго.

Поврзани производи..