• Свеж
Behringer CE500D Комерцијален инсталиран звучник - црна
zoom_in

Behringer CE500D Комерцијален инсталиран звучник - црна

DEN 2704.00

Стока
check Во продавницата

Повеќенаменски, 100 вати, активен звучник за апликации за комерцијален звук Совршен за ресторани, продавници, изложби, мултимедија, домашно снимање и производство на А/V. Исклучителен квалитет на звук, широк динамичен опсег и ултра-линеарно опсег на фреквенција. Револуционерна технологија за засилувач на класа-Д : огромна моќ и неверојатна звучна изведба. Моќен 5 ½ "Војпер со екстремно лесна тежина на целулоза конус и висока резолуција ½" твитер. 100-вати 5-1/2 "Активен звучник на ПА со влезови XLR и 1/8". Излез на линија (секој). 100-вати 5-1/2 "Активен звучник на ПА со влезови XLR и 1/8". Излез на линија (секој).

Поврзани производи..