• Свеж
Маскирање лента, хартија, сина, PK24
zoom_in

Маскирање лента, хартија, сина, PK24

DEN 345.60

Стока
check Во продавницата

✅ Лента за маскирање, хартија, сина, PK24 ✅ Должина на лентата : 60 ​​г. ✅ Ширина на лента : 2 внатре. ✅ Лепило за касети за канали : гума. ✅ Лента за маскирање, хартија, сина, PK24. ✅ Должина на лентата : 60 ​​г. ✅ Ширина на лента : 2 внатре. ✅ Лепило за касети за канали : гума. TC602-2 "X60 YD-LTBL (CA-24) Адхезија на челик 45 мл/во, чисто време за отстранување не е оценето, Заедничко склопување во индустријата и производство, градежништво, општо одржување и поправка, само во затворен простор, империјална лента должина 60 г. Ширина 2 во, максимална температура на изведба на лента 130 степени F, минимална температура на изведба на лента 60 степени F, континуирана ролна, стакло за компатибилност на површината, метал, бои обложени во прав, дрво, лепило за лепило за лепило.

Поврзани производи..