• Свеж
Далечински управувач за остар CV-13NH CRMC-A750JBEZ CV-10NH CRMC-A775JBEZ CV-P12PX AC климатик
zoom_in

Далечински управувач за остар CV-13NH CRMC-A750JBEZ CV-10NH CRMC-A775JBEZ CV-P12PX AC климатик

DEN 1446.40

Стока
check Во продавницата

Замена, ве молиме забележете - ставка за замена може да не работи со сите функции како оригинални Осигурете се дека нашиот далечински натпревар со моделот бр за вашата единица. Слики само за повикување. Доаѓаат без батерии и прирачник. Лесен за користење. Замена, ве молиме забележете - ставка за замена може да не работи со сите функции како оригинални. Осигурете се дека нашиот далечински натпревар со моделот бр за вашата единица. Слики само за повикување. Доаѓаат без батерии и прирачник. Лесен за користење. Замената што ќе ја добиете е прикажана на сликата, не се вклучени упатства, не купувајте ако вашиот модел не е вклучен во нашиот наслов.

Поврзани производи..