• Свеж
Cujux повеќекратен заштитен електричен заштитник за напојување со вертикално продолжение, 5 насоки во Велика Британија, приклучувајќи електрични приклучоци за кула
zoom_in

Cujux повеќекратен заштитен електричен заштитник за напојување со вертикално продолжение, 5 насоки во Велика Британија, приклучувајќи електрични

DEN 446.72

Стока
check Во продавницата

Материјал : ABS + PC Fireproof 。 Нормално е лентата за напојување да биде малку топло кога ќе ја користите за полнење на повеќе уреди. Престанете да користите веднаш кога кабелот за напојување се прегрева. Вертикална станица за полнење : 5 пат излез со 2 интелигентни USB порти за полнење на ленти за напојување, обезбедува моќ за 7 уреди истовремено, идеални за дома / канцеларија / училишна употреба. Заштита на заштитени и преоптоварување за заштита : Изградете мулти-заштитен систем, како што се школка за ретардант на пожар, заштитник за преоптоварување, технологија за анти-Тундер, автоматски напојување за да се заштити апаратот за домаќинства кога моќта ќе се преоптовари и ги штити уредите веднаш. Доста простор помеѓу местата : Мулти-приклучок Користете го вертикалниот простор и има 1 индивидуален прекинувач за вклучување/исклучување, 5 продажни места и 2 USB дистрибуирајте вертикално во 3 страни на лента за напојување, обезбедувајќи доволно простор помеѓу секоја продавница. Оловото за продолжување може истовремено да напојува AC уреди и DC уредите. Материјал : ABS + PC Fireproof 。. Нормално е лентата за напојување да биде малку топло кога ќе ја користите за полнење на повеќе уреди. Престанете да користите веднаш кога кабелот за напојување се прегрева. Вертикална станица за полнење : 5 пат излез со 2 интелигентни USB порти за полнење на ленти за напојување, обезбедува моќ за 7 уреди истовремено, идеални за дома / канцеларија / училишна употреба.

Поврзани производи..