• Свеж
CustomOTOTO Chrome Front Fender Spacer комплет за 21 тркало компатибилно со Харли 2003-2013 Туристички пат Глијд Пат Кралот Електра Глид Стрит Слајд
zoom_in

CustomOTOTO Chrome Front Fender Spacer комплет за 21 тркало компатибилно со Харли 2003-2013 Туристички пат Глијд Пат Кралот Електра Глид

DEN 937.60

Стока
check Во продавницата

Подготовка : Fender Spacer одговара на Харли 2003-2013 Touring Road Glide Fltr Road King Flhr Electra Glide flht Street Glide flhx Алуминиум и хром позлатена : Предниот фендер -растојание е изработен од премиум алуминиум со хромирана облога што е силна и издржлива и може да одржува добар изглед долго време, совршен за вашиот Харли. Подигнете ги вашите браници : Едноставен начин за надградба на поголеми гуми. Овој комплет за Fender го крева вашиот fender околу 20 mm за да одговара на 21 "предни гуми. Тешкотија на инсталацијата ★★ : Едноставна апликација за завртки. Вклучени се завртки за монтирање и оваа заграда може лесно да се инсталира и отстрани. Упатствата за инсталација не се вклучени. /7 Услуга на клиентите : Custom OTOO обезбедува 24/7 услуга на клиентите, одговарајќи на кое било од вашите прашања во рок од 24 часа, како што се вклопување на производи, инсталација и поддршка по продажбата. Ние сакаме да се осигураме дека сите производи ги исполнуваат вашите очекувања и пред и после Инсталација. Доаѓа со Fender Spacer. Доаѓа со Fender Spacer.

Поврзани производи..