• Свеж
Симпатична Животински Слон Виси Торба За Перење Алишта, Преку Вратата Торба За Перење Алишта Тешка Издржлива Торба За Складирање За Заштеда На Простор Виси Валкан?
zoom_in

Симпатична Животински Слон Виси Торба За Перење Алишта, Преку Вратата Торба За Перење Алишта Тешка Издржлива Торба За Складирање

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Голем Капацитет : Дополнителен Голем Волумен на оваа висечка торба за перење 29,3 х 19,6 инчи, е погодно за да држите доволно за просечниот товар на перење, лесно може да собере повеќе парчиња облека, крпи или чаршафи, што е совршено за семејства, студентски домови и расадници и други тесни простори Висококвалитетен Водоотпорен Материјал : Висечката Торба за Перење е изработена ОД најдобра 420д Оксфордска ткаенина, која е издржлива и стабилна за употреба, безбедна за допир, водоотпорна, лесна, преклоплива. Вклучени 2 метални куки за врата + 2 пвц лепливи hooks.To зголемете ја цврстината, залепете ја куката на ѕидот 24 часа пред да го закачите предметот. Издржливост и Цврстина : Нашата висечка пречка е изработена од оксфордска ткаенина со висока густина и армирана нишка за шиење на странично шиење, висечки петелки и патент, ја направија оваа торба за перење е издржлива за вечера. Задниот страничен патент на дното на висечката корпа за перење е побрз и полесен за празнење на валканата облека или што било друго што треба да се измие во вашата машина за перење. Лесен за Употреба : ќошот за Перење е многу лесен за инсталирање. Постојат 2 куки од нерѓосувачки челик за да ги инсталирате на вратата или плакарот, и 2 куки за вшмукување за да се држите до плочките во бањата, спалната соба или каде било каде што сакате. Функционален И Заштеда На Простор : оваа чанта за попречување е доволно голема за да собере многу облека за целото семејство и е корисна за складирање на секаков вид облека, шалови, постелнина, навистина заштедува простор. Тоа е високо препорачливо за мали простори, како бања спална соба еднократно пелени за складирање простор заштеда на ѕид валкани колеџ плакарот дома студентски дом зад вратите. Заштеда на простор Висечката Торба За Перење И Бањата Над Вратата Го Попречуваат Големиот капацитет може да собере повеќе облека и да складира лесни предмети за домаќинството. Заштеда на простор, торбата може да се закачи на вратата, плакарот, ѕидот или каде сакате. Патентот на дното на торбата го олеснува истоварувањето ако сакате да ја оставите чантата предадена таму каде што сте ја оставиле. Едноставно отпакувајте и растоварете го миењето директно во корпата за перење.

Поврзани производи..