• Свеж
Ticuenicoa 5 × 3ft Truck Theated Chation The Resident Party Backdrop Monster Boys Kids Happy Rodendation Backgraphy Photography Jam Burning Flame Car Grave Digger Party Decorations Banner Photo штанд рекви
zoom_in

Ticuenicoa 5 × 3ft Truck Theated Chation The Resident Party Backdrop Monster Boys Kids Happy Rodendation Backgraphy Photography Jam Burning

DEN 287.84

Стока
check Во продавницата

ʚɞ [Специфични детали] : 1pc 5 × 3ft (ширина × висина), тенок винил, траен, дигитален принт со висока резолуција, нетоксична, допрена безбедност Пол џеб или клипови не се вклучени. ʚɞ [Употреба] : Закачете ја позадината на штандот со клипови, лента или нокти на позадината на идот. ʚɞ [Широка апликација] : Заднината може да се користи како позадини на фотографии, wallидни декор, банер за табели за торта, прослава, фото студио фотографија и така натаму. ʚɞ [Направете забава специјална] : Поради темата за роденден на камиони, може да биде белег на украси за роденденска забава - веднаш да се оживее вашата забава! Може да се рециклира што ви заштедува пари. ʚɞ [Топли совети] : 1. Пакетот не содржеше патеки или ленти. Неколку набори од испорака сепак можат да се намалат со пеглање, пареа или завиткување околу цилиндер пред настанот. Не го допирајте со вода. ʚɞ [Специфични детали] : 1pc 5 × 3ft (ширина × висина), тенок винил, траен, дигитален принт со висока резолуција, нетоксична, допрена безбедност. Пол џеб или клипови не се вклучени. ʚɞ [Употреба] : Закачете ја позадината на штандот со клипови, лента или нокти на позадината на идот. ʚɞ [Широка апликација] : Заднината може да се користи како позадини на фотографии, wallидни декор, банер за табели за торта, прослава, фото студио фотографија и така натаму. ʚɞ [Направете забава специјална] : Поради темата за роденден на камиони, може да биде белег на украси за роденденска забава - веднаш да се оживее вашата забава! Може да се рециклира што ви заштедува пари. ʚɞ [Топли совети] : 1. Пакетот не содржеше патеки или ленти. Неколку набори од испорака сепак можат да се намалат со пеглање, пареа или завиткување околу цилиндер пред настанот. Не го допирајте со вода. Somevelched до нашата продавница! Опис на производот : Големина : 5 × 3ft пакет Белешка : Заднини за позадини, клипови, ленти или светла што не се вклучени во списокот со пакети : 1 × Винил Фотографија (Преклопување) За материјал : винил1. Заднината е изработена од тенок винил кој не може да се измие, но може да се избрише дамката со влажна крпа. За да избегнете избледување на бојата, ве молиме, чувајте ја позадината во сенка.

Поврзани производи..