• Свеж
Amhome 3.5x3.5 Рамка за слика кафеава плоштад рамка за фото фото -фото -рамка за целокупната големина 5.5x5.5 Десктоп за приказ на десктоп за слика на wallидот.
zoom_in

Amhome 3.5x3.5 Рамка за слика кафеава плоштад рамка за фото фото -фото -рамка за целокупната големина 5.5x5.5 Десктоп за приказ на десктоп

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

*** Премиум рамка за слика : 1 、 Дизајн го надополнува кој било украс на бирото Веќе да се монтирате на wallидот или да се прикаже на работната површина. 2 、 Направено е да се прикажат уметнички дела или фотографии. 3 、 Повеќенаменски : со стапала и куки ;. *** Повеќе забележливо : 1 、 Детали за обезглавување на кафеавиот облик на обликување Нацртајте го вниманието Направете го позабележително.2 、 Големина на сликата 3. Целокупната големина на рамката за слика 5. Предно отворање : 2. *** Композитен материјал, анти-паѓање : 1 : Рамката е конструирана од композитен материјал од дрво. 2 : Плексиглас панел (не стакло) : Висока транспарентност, цврста, анти-пад, има транспарентни заштитни филмови од обете страни, кои треба да се отстранат. 3 : Едноставно про transparentирно пластично пакување (не пакување со картон). 4 : Оваа рамка за слика е лесно да се избрише чиста со сува крпа. *** Ние се обидуваме да се потрудиме да ги задржиме трошоците оптимални и се обидуваме да се потрудиме да ги обезбедиме вистинските производи. Ве молиме, внимателно прочитајте ги упатствата кога купувате. Бидејќи станува збор за едноставна еколошка пакување на филмови. Се препорачува да го користите сами (не е соодветно како подарок, освен ако не ја купите самата кутија). *** Специјална белешка : 1 、 Ако не сте задоволни со производот, производот е оштетен (врежан, и лесно е да се оштети за време на транспортот), кажете ни број на нарачки, ќе ви дадеме поврат веднаш 100% . (Производот не треба да се врати) .2 : Ако сакате стаклени панели и убава амбалажа, не го изберете овој производ.

Поврзани производи..