• Свеж
Флојинм уметнички образец сликарство нокти пенкало за резба четка за акрилни четки гел за продолжување на градежникот облога за цртање молив DIY
zoom_in

Флојинм уметнички образец сликарство нокти пенкало за резба четка за акрилни четки гел за продолжување на градежникот облога за цртање молив

DEN 6442.24

Стока
check Во продавницата

Погодно за природни нокти, лажни нокти и 3Д уметност за нокти Погоден за професионална употреба или домашна употреба!. Нема потреба француски водичи за маникир, исто така може да наслика многу различни француски образец за уметност на ноктите. Лесен и удобен за употреба. Тип : Четка за лагер за уметност за нокти. Погоден за природни нокти, лажни нокти и 3Д уметност на нокти. Специјална за професионална употреба или домашна употреба! Нема потреба француски упатства за маникир, исто така може да наслика многу различни француски образец за уметност на нокти. Лесно и погодно за употреба.Тип : Материјал за четка за четка за четка за нокти : Најлон фиртотална должина : приближно. Големина од 15 см како сликата покажува1. Вистинската боја на предметот може да биде малку различна од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Ве молиме, дозволете мало отстапување за податоците за мерење.

Поврзани производи..