• Свеж
Случај компатибилен со Anker 633 + Case компатибилен со Phomemo M220 Printer Maker Printer
zoom_in

Случај компатибилен со Anker 633 + Case компатибилен со Phomemo M220 Printer Maker Printer

DEN 796.80

Стока
check Во продавницата

Совршен носител на Anker 633/622/621 Power Bank - компатибилен со Anker 633 магнетна батерија (MAGGO) 10,000m Ah преклопен магнетски безжичен преносен полнач Можеби е погодно за други брендови или за Anker различен модел на Power Core, како за Anker 622/621, но ве молиме обрнете внимание на големината на оваа торба, вашата опрема треба да биде помала од торбата! Само преносен случај за полнач на батерии, не вклучува полначи за мобилни телефони / адаптери за напојување. Внатрешна големина : 5.note !!! - Само CA. Соодветен случај за безжичен полнач за батерии Анкер- Еластичниот појас во внатрешноста на АНКЕР 633/622/621 Енергетска банка фиксирана на место и џебот на половина мрежи овозможува да се стават повеќе други мали додатоци, како што е USB-C кабел за полнач, за Apple за кабел за полнач за i Phone за i Phone , мали слушалки/слушалки или други мали предмети. Нежниот, но силниот патент е лесен за отворање и затворање, што ви дава подобро искуство со користење. Мрешката торбичка има додатоци - Голем џеб од мрежа на страната на организаторот има додатоци за печатач со баркодови, како што се етикети за налепници на термички правоаголник и кабел за полнење. Затворање на патент, чувајте ги додатоците за печатачот со етикета со баркод безбедни во џебот на решетката. Совршено е да го преземете дизајнот на рачката, лесен за носење, компактен и здрав. Издржлив патент, добро дизајниран за да одговара на машината за производител на ознаки со името, во чанти, куфери и ранци за работа, торбата за печатач со етикета за адреса е совршена за вклучување. Има многу простор за сè друго што ви треба за да можете да создадете нови јазичиња во движење. Најдобар подарок - Идеално за семејство и пријатели кои поседуваат за машината за производител на етикети Phomemo M220, ова е оптимална машина за налепници за решение за складирање на мали бизниси, сместете го печатачот и скенерот за баркод и сите нејзини додатоци, организирајте и чувајте го етикерот на уреден начин. Совршен носител на Anker 633/622/621 Power Bank - компатибилен со Anker 633 магнетна батерија (MAGGO) 10,000m Ah преклопен магнетски безжичен преносен полнач. Можеби е погодно за други брендови или за Anker различен модел на Power Core, како за Anker 622/621, но ве молиме обрнете внимание на големината на оваа торба, вашата опрема треба да биде помала од торбата! Само преносен случај за полнач на батерии, не вклучува полначи за мобилни телефони / адаптери за напојување.

Поврзани производи..