• Свеж
uxcell автомобил задниот дел од задниот дел на ситната завртка за еластична мрежа за складирање на мрежи 30 x 18cm
zoom_in

uxcell автомобил задниот дел од задниот дел на ситната завртка за еластична мрежа за складирање на мрежи 30 x 18cm

DEN 260.16

Стока
check Во продавницата

Боја : црна; Име на производот : Нето за складирање на автомобили Материјал : пластика, најлон. Содржина на пакет : 1 x Нето за складирање на автомобили, 6 x завртки. Боја на школка : црна. Димензија : 30 x 18cm / 11,8 "x 7. Боја : црна; Име на производот : Нето за складирање на автомобили. Материјал : пластика, најлон. Содржина на пакет : 1 x Нето за складирање на автомобили, 6 x завртки. Боја на школка : црна. Димензија : 30 x 18cm / 11,8 "x 7. Погодна, едноставна, непречена форма. Мазна еластична мрежа, силна приспособливост, нема да се спушти заради недостаток на еластичност. Чувајте ги важните работи што се пригодни во вашето складирање, го прави вашиот автомобил поудобно лесна инсталација, доаѓа со 6 завртки, само зашрафете. Одговара на телефон, цигара, шише и други мали остатоци. Пакетот вклучува : 1 x завртки за складирање на автомобили 6 x завртки.

Поврзани производи..