• Свеж
Uxcell D15 x H10 гума вибрација изолатор монтирање на амортибер со шок со столпчиња M4 x 10mm 8pcs
zoom_in

Uxcell D15 x H10 гума вибрација изолатор монтирање на амортибер со шок со столпчиња M4 x 10mm 8pcs

DEN 481.60

Стока
check Во продавницата

Универзален дизајн - 0,59 "x 0,39" гума монтажа со столпчиња M4 x 10mm, сет од 8 парчиња гумени вибрации Одличен дизајн - Едноставен геометриски дизајн поддржува динамични перформанси и стабилност под странични (странични) сили. Предност - гумата има голема еластичност и е лесна и висока, која игра добра улога на тампон и може добро да ја заштити машината. Материјал - Металните и гумените материјали се третираат со специјални процеси за силна адхезија и долг животен век. Апликација - Гумени монтирани главно се користат за фитнес опрема, климатизација, велосипед, воздушни компресори, ангажирани, бензински мотори, пумпи за вода, машина за заварување и други капацитети како елемент за амортизација. Универзален дизајн - 0,59 "x 0,39" гума монтажа со столпчиња M4 x 10mm, сет од 8 парчиња гумени вибрации. Одличен дизајн - Едноставен геометриски дизајн поддржува динамични перформанси и стабилност под странични (странични) сили. Предност - гумата има голема еластичност и е лесна и висока, која игра добра улога на тампон и може добро да ја заштити машината. Материјал - Металните и гумените материјали се третираат со специјални процеси за силна адхезија и долг животен век. Апликација - Гумени монтирани главно се користат за фитнес опрема, климатизација, велосипед, воздушни компресори, ангажирани, бензински мотори, пумпи за вода, машина за заварување и други капацитети како елемент за амортизација. Спецификации : Име на производот : гума вибрација монтажа Тежина : 47gmaterial : Metal, Rubber Color : Black, Silver Tonemetal Surface Treation : Позлатен Зинкриббер Големина : 15 x 10mm = 0,59 "x 0,39" (D*H) Машка големина на навој : M4 x 10mm / m4 x 0,39 "(d x l) Вкупна големина : 30мм x 15mm / 1,18" x 0,59 "(H x d) Содржина на пакет : 8pcs x гумена вибрација на вибрации Опис : 1.

Поврзани производи..