• Свеж
Оаренл сончоглед топла вода шише жолто флорали топла вода торба со покривка за топла и ладна компресија 1 литар
zoom_in

Оаренл сончоглед топла вода шише жолто флорали топла вода торба со покривка за топла и ладна компресија 1 литар

DEN 239.84

Стока
check Во продавницата

Материјал со висок квалитет : торбата со топла вода е изработена од висококвалитетен ПВЦ материјал, нетоксичен и без мирис Во споредба со традиционалните торби со топла вода со гума, оваа е потрајна и подолга изолација. И може да се користи и како ледена пакет или шише со ладна вода. Безбеден и лесен за употреба : Меките кадифени капаци ја дистрибуираат топлината рамномерно и ве штитат од прекумерно греење. Транспарентно тело на торба, нивото на водата може јасно да се види при пополнување; Широк дизајн на устата, полесно вбризгување на вода. Ве одржува топло со часови : шишето и капакот се дизајнирани да ја задржат топлината за да обезбедат вашата удобност. Може да се загреат рацете, половината, стомакот, нозете, креветот, што е најдобриот топол придружник во студените денови. Само капакот на шише со топла вода е висококвалитетен PP материјал, може да се задржи топло подолго време. Мулти функционално шише со топла вода : Класичната торба со топла вода за олеснување на болката може да се користи како топла или ладна компресија за да се ослободи болката во мускулите, менструалните грчеви, стресот или грчевите, артритис, болки и болки, тврди вратови, болка во долниот дел на грбот, итн. Уникатен дизајн : Прекрасно дизајнираниот сликарски изглед на шишиња со топла вода е совршен подарок за мајки, татковци, деца, роднини, пријатели и соученици на Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на благодарноста, Божиќ и роденден. Ние чуваме и различни персонализирани дизајни за кои може да изберете. Материјал со висок квалитет : торбата со топла вода е изработена од висококвалитетен ПВЦ материјал, нетоксичен и без мирис. Во споредба со традиционалните торби со топла вода со гума, оваа е потрајна и подолга изолација. И може да се користи и како ледена пакет или шише со ладна вода. Безбеден и лесен за употреба : Меките кадифени капаци ја дистрибуираат топлината рамномерно и ве штитат од прекумерно греење. Транспарентно тело на торба, нивото на водата може јасно да се види при пополнување; Широк дизајн на устата, полесно вбризгување на вода. Ве одржува топло со часови : шишето и капакот се дизајнирани да ја задржат топлината за да обезбедат вашата удобност. Може да се загреат рацете, половината, стомакот, нозете, креветот, што е најдобриот топол придружник во студените денови. Само капакот на шише со топла вода е висококвалитетен PP материјал, може да се задржи топло подолго време. Мулти функционално шише со топла вода : Класичната торба со топла вода за олеснување на болката може да се користи како топла или ладна компресија за да се ослободи болката во мускулите, менструалните грчеви, стресот или грчевите, артритис, болки и болки, тврди вратови, болка во долниот дел на грбот, итн. Уникатен дизајн : Прекрасно дизајнираниот сликарски изглед на шишиња со топла вода е совршен подарок за мајки, татковци, деца, роднини, пријатели и соученици на Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на благодарноста, Божиќ и роденден. Ние чуваме и различни персонализирани дизајни за кои може да изберете. Ако страдате од болки во мускулите или болки во телото, обидете се да го користите нашето шише со топла вода во Оаренкол.

Поврзани производи..