• Свеж
Стартер на Херкулес диџеј со контролер на Серато DJ Lite и DJMonitor 32 Активни звучници Пакет со слушалки, штанд за лаптоп и 4-порта USB 3.0 центар
zoom_in

Стартер на Херкулес диџеј со контролер на Серато DJ Lite и DJMonitor 32 Активни звучници Пакет со слушалки, штанд за лаптоп и 4-порта USB 3.0

DEN 3519.84

Стока
check Во продавницата

Пакетот вклучува : комплет за стартување на диџеј Херкулес со контролор на starвездени светла, звучници за монитори, слушалки и софтвер Serato DJ Lite, компјутерски лаптоп штанд (црна) и 4-порта USB 3 Контролер на starвездени starвездени starвездени starвездени starвездени starвездени starвездени светла : Starвездената светлина на DJControl е идеален контролер за влегување во диџеј со Серато диџеј Лајт. Овој ултра-компактен, ултра лесен и ултра-практичен уред ги спакува сите потребни карактеристики. Серато диџеј Лајт : Серато диџеј Лајт има сè што ви треба за да научите како да мешате и гребете. Домашно мешање : Комплетот „Херкулес DJStarter“ вклучува пар звучници за активни монитори на Херкулес Djmonitor 32, нивната компактна големина ги прави лесни за употреба на биро во спална соба или како звучници за монитори на диџејот на забава. Слушалки : Едноставниот и ефикасен дизајн и три клучни карактеристики ги прават слушалките HDP DJ M40.2 од суштинско значење за секој диџеј кој сака да започне со мешање. Пакетот вклучува : комплет за стартување на диџеј Херкулес со контролор на starвездени светла, звучници за монитори, слушалки и софтвер Serato DJ Lite, компјутерски лаптоп штанд (црна) и 4-порта USB 3. Контролер на starвездени starвездени starвездени starвездени starвездени starвездени starвездени светла : Starвездената светлина на DJControl е идеален контролер за влегување во диџеј со Серато диџеј Лајт. Овој ултра-компактен, ултра лесен и ултра-практичен уред ги спакува сите потребни карактеристики. Серато диџеј Лајт : Серато диџеј Лајт има сè што ви треба за да научите како да мешате и гребете. Домашно мешање : Комплетот „Херкулес DJStarter“ вклучува пар звучници за активни монитори на Херкулес Djmonitor 32, нивната компактна големина ги прави лесни за употреба на биро во спална соба или како звучници за монитори на диџејот на забава. Слушалки : Едноставниот и ефикасен дизајн и три клучни карактеристики ги прават слушалките HDP DJ M40.2 од суштинско значење за секој диџеј кој сака да започне со мешање. Комплет за стартер на Херкулес диџеј со контролор на starвездени светла, звучници за монитори, слушалки и софтвер Серато диџеј Лајт Комплетот Херкулес DJStarter ги вклучува и Херкулес DJControl Starlight Controler, Hercules DJMonitor 32 звучници, HDP DJ M40.

Поврзани производи..