• Свеж
5д комплетен комплет за сликање со дијаманти за дијаманти, комплети за сликање на дијаманти за возрасни и комплети занает за дијамантски уметности, 12 x 16 инчи
zoom_in

5д комплетен комплет за сликање со дијаманти за дијаманти, комплети за сликање на дијаманти за возрасни и комплети занает за дијамантски

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

【Соодветна големина】 Нашата големина на сликарство со дијаманти е 12inch × 16inch (30*40см), оваа големина е посоодветна за декорација на wallидови во дневната соба, спалната соба и канцеларијата 【Комплети за сликање со дијаманти】 Тркалезни дијаманти Целосна вежба на целата слика, секој дијамант е шарен и пенлив. Ако имате доволно време и трпеливост да го завршите овој предизвик, ќе добиете чувство за достигнување. Нашиот комплет за сликање на дијаманти вклучува збир на алатки за сликање, нема потреба да купувате други алатки (производот не ја вклучува рамката). 【Придобивки од дијамантско сликарство】 Завршувањето на DIY Diamond Art е процес на постојано прилагодување и култивирање на трпеливост. Исто така, може да помогне да се намали стресот, да се зголемат вашите интеракции со семејството и пријателите. 【Скапоцен подарок】 Нашето дијамантско сликарство станува убав подарок за семејството, пријателите и старешините по вашето сложено производство, што е поскапоцено затоа што е направено со рака. Исто така, можете директно да им дадете материјали на производството на вашите роднини и пријатели, за да можат да ја доживеат забавата на производството со вас. 【Услуга по продажбата】 Ние се стремиме да обезбедиме сите наши клиенти да бидат целосно задоволни, доколку ви недостасуваат дијаманти или наидете на други проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време, ќе дадеме се од себе за да ги решиме проблемите за вас . 【Соодветна големина】 Нашата големина на сликарство со дијаманти е 12inch × 16inch (30*40см), оваа големина е посоодветна за декорација на wallидови во дневната соба, спалната соба и канцеларијата. 【Комплети за сликање со дијаманти】 Тркалезни дијаманти Целосна вежба на целата слика, секој дијамант е шарен и пенлив. Ако имате доволно време и трпеливост да го завршите овој предизвик, ќе добиете чувство за достигнување. Нашиот комплет за сликање на дијаманти вклучува збир на алатки за сликање, нема потреба да купувате други алатки (производот не ја вклучува рамката). 【Придобивки од дијамантско сликарство】 Завршувањето на DIY Diamond Art е процес на постојано прилагодување и култивирање на трпеливост. Исто така, може да помогне да се намали стресот, да се зголемат вашите интеракции со семејството и пријателите. 【Скапоцен подарок】 Нашето дијамантско сликарство станува убав подарок за семејството, пријателите и старешините по вашето сложено производство, што е поскапоцено затоа што е направено со рака. Исто така, можете директно да им дадете материјали на производството на вашите роднини и пријатели, за да можат да ја доживеат забавата на производството со вас. 【Услуга по продажбата】 Ние се стремиме да обезбедиме сите наши клиенти да бидат целосно задоволни, доколку ви недостасуваат дијаманти или наидете на други проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време, ќе дадеме се од себе за да ги решиме проблемите за вас .

Поврзани производи..