• Свеж
Орнамент на црвен пикап - двојка купува новогодишна елка - персонализирано семејство од 2 Божиќен украс - сопствен семеен украс со имиња
zoom_in

Орнамент на црвен пикап - двојка купува новогодишна елка - персонализирано семејство од 2 Божиќен украс - сопствен семеен украс со имиња

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

DIY Орнаменти сами - украсите ви се празни за да можете да уживате во забавата на персонализирање на украсот сами Име година и благослови може да се додадат каде и да сакате. Ние користиме едноставен ултра фино постојан маркер што можете да го најдете во која било локална продавница, ако направите грешка, можете едноставно да го избришете со марамчиња за отстранување алкохол или лак за нокти, а потоа повторно додадете го вашиот личен допир. Премиум квалитет - Нашиот персонализиран семеен украс на семејството е изработен од траен полирезин. Со соодветна грижа, тоа ќе трае во вашето семејство со генерации. За да се осигурате дека вашиот сопствен Божиќен украс пристигнува во состојба на нане, ние ги спакуваме во заштитно пакување за да ги заштитиме за време на испорака и ракување. Подарок за подароци - Порака за подароци и обвивка за подароци достапна. Претставете го ова за Божиќ, Ноќта на вештерките, Свадбата, Божиќ, Денот на благодарноста, годишнината, дипломирањето, само затоа што, или кој било празник. Дајте им на деца, внуци, гандри, пријатели, соседи, соработници, како Божиќен подарок, секогаш ќе ги потсетуваат најблиските на среќното време заедно. Безбеден пакет - Подготвен за виси, веднаш од пакетот. Нашиот прилагоден Божиќен украс доаѓа со прекрасна јамка за сатенска лента за лесно виси на wallидот, рачката на вратата, мантел, прозорци, новогодишна елка или на специјално место за гледање.

Поврзани производи..