• Свеж
Подарок Garden 8x10 Рамки со слики со повеќе фото -рамки поставени за wallиден декор или приказ на таблети, 7 пакувања, црно
zoom_in

Подарок Garden 8x10 Рамки со слики со повеќе фото -рамки поставени за wallиден декор или приказ на таблети, 7 пакувања, црно

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Повеќекратни 8x10 рамки Пакет : Ова е одличен сет од 7 црни рамки за слики од дрво, кои доаѓаат со убаво пакување Тие се совршени едноставни црни рамки за да одговараат на вашите уметнички дела од 8 до 10 инчи, фотографии, отпечатоци, документи. Флексибилен дизајн : Рамката 8x10 вклучува хардвер за монтирање на wallидови за вертикален или хоризонтален wallид што виси. Истерилот ви дозволува да ги ставите вашите омилени фотографии на бирото или табелата. Убаво е за правење приказ на wallидот на галеријата и колаж со слики. Материјал изработен од квалитет : Рамката за слика од 8х10 црна боја е изработена од траен и еколошки материјал за смола на ПС, кој е изграден за долготраен. Има текстура на дрва на рамката. Стаклениот фронт е јасен и лесен, безбедно заштитувајќи ги вашите фотографии од прашина, влага и гребнатини. Лесен за употреба : Класичната рамка за слики од 8 x 10 'вклучуваат лесни отворени јазичиња на задната страна, ви овозможуваат брзо да ги вчитате и менувате фотографиите. Овие црни рамки за слики ги одржуваат вашите уметности траат долго време. Едноставниот, но класичен дизајн акцент на кој било декор на домот или канцеларијата. Прекрасен подарок : Свртете ја која било фотографија, цртање или портрет во уметничко дело! Рамката од 8 x 10 прави одлична идеја за подароци за мулти прилика : Божиќ, годишнина, свадба, туш за бебиња, домаќинство, рамка за слики со најдобра пријателка и многу повеќе. Повеќекратни 8x10 рамки Пакет : Ова е одличен сет од 7 црни рамки за слики од дрво, кои доаѓаат со убаво пакување. Тие се совршени едноставни црни рамки за да одговараат на вашите уметнички дела од 8 до 10 инчи, фотографии, отпечатоци, документи. Флексибилен дизајн : Рамката 8x10 вклучува хардвер за монтирање на wallидови за вертикален или хоризонтален wallид што виси.

Поврзани производи..