• Свеж
Црно -бела крава печати 2 држачи за садови за кујнски држачи за отпорни на топлина поставуваат држачи за садови за топла влошки за готвење
zoom_in

Црно -бела крава печати 2 држачи за садови за кујнски држачи за отпорни на топлина поставуваат држачи за садови за топла влошки за готвење

DEN 270.08

Стока
check Во продавницата

Висок квалитет : Сетот за држачи за печатење со црно-бела крава се изработени од увезена водоотпорна полиестерска ткаенина + анти-скалд материјал, фино изработка, густа и издржлива, анти-скалад и топлинска изолација, отпорна на топлина до 400 степени Висока отпорност на топлина : Користете како топли влошки за топли садови, топли садови и тави, садови за готвење од леано железо. Заштитете ги countertops од гребнатини, пласман под тешкиот сет на леано железо. Ги штити рацете од топлината на рерната, додавајќи безбедност во процесот на готвење. Широко користено (8*8 инчи), погодни за садови и тави што откриваат кујна, готвење, печење, скара и скара на отворено, итн. Модерна, практична и безбедна, добро координирајте со вашата куќа и кујната - перспектива за секојдневна употреба на затворен или на отворено. Домаќинства за домаќинството : Внатрешните и надворешните слоеви се изработени од водоотпорна ткаенина, полесно да се чистат. Дизајн на странични ленти, затоа закачете ги преку прстените за суспензија кога не ја користите, зачувајте ја просторијата и направете ја вашата кујна да изгледа почиста. Најдобар избор за подароци : Одлични подароци за Денот на мајката, денот на свадбата, роденденот, празниците, домаќините и подароците за водителка. Црните и белата крава печатење 2 држачи за тенџере се изработени од висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина + анти-скалинг материјал, изолираните држачи за тенџере се изработени од висококвалитетна ткаенина, фино изработка, густа и издржлива, анти-скалинг и топлинска изолација.

Поврзани производи..