• Свеж
2 парчиња во пакет Универзален голем кабриолет клип прама за купување торба за кука за кука за кука карабинер
zoom_in

2 парчиња во пакет Универзален голем кабриолет клип прама за купување торба за кука за кука за кука карабинер

DEN 1590.40

Стока
check Во продавницата

Може да се навикнете за да висат торби за купување, торби за облека и така натаму Погодно за употреба, само клип и Unclip. Зафат на мека пена, затворање на натоварено пролет. Ги одржува вашите раце слободни за безбедно навигација во кабриолет. Силен, безбеден и безбеден.

Поврзани производи..