• Свеж
Совршено покритие за прашина, бела најлонска покривка компатибилна со Epson Ecotank Photo ET-8550 се-во-еден широко-формат Supertank печатач, анти-статички, двоен зашиен и водоотпо?
zoom_in

Совршено покритие за прашина, бела најлонска покривка компатибилна со Epson Ecotank Photo ET-8550 се-во-еден широко-формат Supertank печатач,

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Совршен прашина за прашини ДОО, е компанија која е специјализирана за правење многу квалитетни капаци за кој било вид печатачи, системи за климатизација, телевизори, скари за гас и многу повеќе Ги гарантираме нашите производи 100% . Совршено покритие за прашина, не обезцвестувајте, тој е изработен од многу квалитетен водоотпорен најлон материјал. Совршениот капак за прашина, е двојно зашиен, антитатички, силен и тешка покривка. Совршено покритие за прашина, е совршен производ за да го заштитите вашиот печатач од прашина, истури, гребнатини, вода и други загадувачи. Совршено покритие за прашина, бела најлон покритие компатибилна со Epson Ecotank Photo ET-8550 се-во-еден широко формат супертанк печатач, анти-статички, двоен зашиен и водоотпорен димензии на покривање на прашината 20.9''d x 6,7 '' H H By The Perfect Dust Cover LLC. Совршен прашина за прашини ДОО, е компанија која е специјализирана за правење многу квалитетни капаци за кој било вид печатачи, системи за климатизација, телевизори, скари за гас и многу повеќе. Ги гарантираме нашите производи 100% . Совршено покритие за прашина, не обезцвестувајте, тој е изработен од многу квалитетен водоотпорен најлон материјал. Совршениот капак за прашина, е двојно зашиен, антитатички, силен и тешка покривка. Совршено покритие за прашина, е совршен производ за да го заштитите вашиот печатач од прашина, истури, гребнатини, вода и други загадувачи.

Поврзани производи..