• Свеж
3 во блокови со перници леано железо HCP215-48 монтирано лежиште HC215-48+P215 Нова Количина: 1
zoom_in

3 во блокови со перници леано железо HCP215-48 монтирано лежиште HC215-48+P215 Нова Количина: 1

DEN 332.80

Стока
check Во продавницата

HCP215-48 Вратило Dia d (IN) : 3 H димензии mm : 82.6 L димензии mm : 274 J димензии mm : 217 A димензии mm : 74n димензии mm : 25n1 димензии mm : 29 H1 димензии mm : 28h0 димензии mm : 162 H0 димензии mm : 37.3b1 dimensions mm : 92.1 Болт Користена MM : M20 Bolt користеше инч : 3/4 Bearing No. : HC215-48 Housing No. : P215 Mass KG : 7.8 Bearing Type : Pillow Blocks.

Поврзани производи..