• Свеж
Ubags сребрена пластична продавница за производи, различни големини 9 x12, 12 x15, 15 x18 пакувања од 100/200/500 торби за малопродажни производи I рециклирани
zoom_in

Ubags сребрена пластична продавница за производи, различни големини 9 x12, 12 x15, 15 x18 пакувања од 100/200/500 торби за малопродажни

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Чанти за стока, рачки за намалување на умирање, силни, издржливи и отпорни на солза торби совршени за мало, бутици или какви било настани Чанти за стока, рачки за намалување на умирање, силни, издржливи и отпорни на солза торби совршени за мало, бутици или какви било настани. ПРЕМИУМ СВЕТСКИ ПРОДАВНИЦИ ПАКСКИ ПАКИ (100/200/500) : Потребни се торби на кои можете да се потпрете? Овие елегантни кеси се доста импресивни. Додека сјајниот сјај ќе го привлече вниманието на сите, овие торби не бараат да направат компромиси со целокупниот квалитет. Секоја торба е направена со супериорен материјал, што ќе ви донесе повеќекратни намени од секоја торба пред да треба да се отфрли. На Убагс е важно квалитетот! Слушнавте таа стара изрека : „Го добивате она што го плаќате“. Нашиот коментар за тоа е едноставен . амин! GREAT FOR SMALL RETAILERS AND CORNER SHOPS : These eye-catching bags are very handy for containing free samples, promotional goods, craft fair items, party favors, medical supplies, yard sales, books, documents, clothing, jewelry, multimedia, light groceries, Трик или лекување, отстранување на ѓубре од мали садови и многу повеќе. На крајот на краиштата, вие сакавте да купите торби, а не нешто со тврд материјален материјал. Научивме од грешките удобна рачка за намалување на умирање : Секоја торба е опремена да обезбеди исклучителна удобност со употреба на рачка за намалување на умирање.

Поврзани производи..