• Свеж
AC Infinity Cloudline S8, тивка 8 ”Внатрешен вентилатор на канали со контролер на брзина, EC мотор - вентилатор за вентилација за засилување за загревање, растечки шатори, хидро
zoom_in

AC Infinity Cloudline S8, тивка 8 ”Внатрешен вентилатор на канали со контролер на брзина, EC мотор - вентилатор за вентилација за

DEN 2864.00

Стока
check Во продавницата

Наменето да ги вентилира хидропонските простории за одгледување, да пренесува греење/ладење, циркулира воздух, ладни плакари за AV, мириси на издувни гасови Се одликува со 8-степен мануелен контролер кој користи PWM. Погледнете Т-серија за контроли на температурата и влажноста. Дизајн на мешан проток во комбинација со мотор со EC за навистина тивка и енергетска ефикасна изведба. Комплетот, исто така, вклучува приклучок за напојување со напојување со струја, прирачник за инсталација и сите потребни хардвер за монтирање. Големина на каналот : 8 ”Димензии : 8,5 x 11,9 x 9. Воздушен проток : 807 CFM бучава : 39 DBA лежишта : двојна топка.

Поврзани производи..