• Свеж
Yipin shang mens sherpa џемпери за џемпери памучни панталони зимски тренингот трчање атлетски џогер надворешна облека топли панталони
zoom_in

Yipin shang mens sherpa џемпери за џемпери памучни панталони зимски тренингот трчање атлетски џогер надворешна облека топли панталони

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

100% полиестер Затворање на влечење. 【Материјал】 ткаенина : 70% памук 25% полиестер 5% спандекс; Поставена : 100% полиестер; Дебела ветровито на Шерпа, џемпери, ваш најдобар избор е да го задржите студот во студена зима; памучно руно наредено, пријатно и термичко чување дење и ноќе. 【миење】 миење на машината, миење на рацете; Не избегнувајте, закачете се да се исушат; Во претходното миење ќе има мало избледување на бојата, што е нормален феномен ;. 【Дизајн】 2 патент џебови, 1 отворен џеб; Еластична лента за половината со влечење, панталони за патеки се вклопуваат повеќе од половината;. 4 со цел; Поради фотографска опрема, светлина и други причини, може да има мали разлики во бојата помеѓу вистинската боја и сликата на производот; Топол Божиќен подарок во зима.

Поврзани производи..