• Свеж
Складирање на чевли за чевли TJLSS, мултифункционална унисекс транспарентна кутија за складирање на чевли со капакот 34x24x13cm
zoom_in

Складирање на чевли за чевли TJLSS, мултифункционална унисекс транспарентна кутија за складирање на чевли со капакот 34x24x13cm

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Материјал : пластика Применлив простор : Дом. Класификација на бои : Мулти-боја. Димензии : 34x24x13cm. Поради различната светлина помеѓу дисплејот и фотографијата, може да има мала разлика во бојата помеѓу реалниот предмет и фотографијата, ве молиме разберете. Кутија за складирање на чевли : кутија за чевли идеална за козметика, играчки, чевли, чорапи, долна облека, облека, чанти, ремени, книги, алатки, производи за нега, канцелариски предмети и сите други мали работи во вашата гардероба или биро. Убавата и интелигентна Системот за складирање ќе ги задржи вашите работи во ред. Цврст и нелипер : извонредна пластична конструкција овозможува постабилна и повеќеслојна конструкција од другите производи. Индивидуалните кутии можат да бидат цврсто собрани и натрупани. Најдобрата и најбезбедна опција за складирање за вас, подобра од нормалната кутија за бели чевли и кутии за складирање на чевли со капаци. Заштитете од прашина и вода. Неговото брзо и лесно склопување (околу 5 минути) е идеален избор за практични домаќинки и семејства. Транспарентни извонредни пластични конструкции : сè е полесно и побрзо да се најде. Големина : 24 × 33 × 13см. Пакуван вклучен : 3 × Складирање на чевли. Ве молиме, проверете ја табелата со големина и изберете ја вистинската големина. Големината се мери рачно, може да има грешка од 2-5 см, што не влијае на употребата, ве молиме бидете внимателни.

Поврзани производи..