• Свеж
Современи предводени wallидови, лустери на фармерки нордиски wallидови | Детска соба за осветлување во кревет во соба | Креативни светла за виси wallидови за ветерници за
zoom_in

Современи предводени wallидови, лустери на фармерки нордиски wallидови | Детска соба за осветлување во кревет во соба | Креативни светла за

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Материјал : ковано железо + дрво, големина : 15,5 * 12 * 12,5 см, област : 3-5м2 Трајни : Висококвалитетна метална основа и боја на ореви за да се спречи чипување и бледнее. Неговото минијатурно тело бара само мала површина за монтирање, што е поудобно. Исклучено Изгледа многу декоративно, вклучено го дава пријатната светлина за пријатна атмосфера. Wallидните сноси можат да бидат повеќе сценарија, погодни за најразлични мулти-сценски стил на декорација, дива селекција. Слабна за монтирање на wallидот Лесен за инсталирање : Совршена за осветлување и намена за украсување за трпезарија, бања, скалила, коридор, тремот, просторија за студии, фустан, кабинет за огледало, ноќно светло. Материјал : ковано железо + дрво, големина : 15,5 * 12 * 12,5 см, област : 3-5м2. Трајни : Висококвалитетна метална основа и боја на ореви за да се спречи чипување и бледнее. Неговото минијатурно тело бара само мала површина за монтирање, што е поудобно. Исклучено Изгледа многу декоративно, вклучено го дава пријатната светлина за пријатна атмосфера. Wallидните сноси можат да бидат повеќе сценарија, погодни за најразлични мулти-сценски стил на декорација, дива селекција. Слабна за монтирање на wallидот Лесен за инсталирање : Совршена за осветлување и намена за украсување за трпезарија, бања, скалила, коридор, тремот, просторија за студии, фустан, кабинет за огледало, ноќно светло.

Поврзани производи..