• Свеж
PowRocket 4 инчи 7,5 ft Mini Split AC Комплет за покривање, декоративни капаци на PVC цевки
zoom_in

PowRocket 4 инчи 7,5 ft Mini Split AC Комплет за покривање, декоративни капаци на PVC цевки

DEN 783.84

Стока
check Во продавницата

Може да се додаде на секоја претходна и постојна инсталација со леснотија 3 инчи 15 стапки. 4 инчи 7,5 стапки. 4 инчи 17 стапки. Направено од висококвалитетен ПВЦ пластичен материјал отпорен на временски услови. Заштитете ги вашите мини разделени наизменични линии од избледување, пукање и деформирање. Директните цевки можат да се исечат според вашите потреби. Може да се додаде на секоја претходна и постојна инсталација со леснотија. Мини линиите за раздвојување AC се паметно вклучени и заштитени во цевката. Работи со кое било име на бренд мини-сплит или централен AC системи. Создадете чист и уреден изглед. Комплетот за покривање на Pow Rocket Line е изработен од висококвалитетен ПВЦ пластичен материјал отпорен на временски услови. Влезниот wallиден капак е лесно склопување, издржлив и удобен. Пакетот содржи доволно завртки за да ги обезбеди додатоците. Средината на делот може да се одвои. Можете да сликате во различни бои за да одговара на надворешните wallsидови на различни бои. Вклучен хардвер. Издржлив комплет за покривање на линијата на Pow Rocket Line е изработен од висококвалитетен ПВЦ пластичен материјал отпорен на временски услови. Кој ги заштитува вашите мини разделени наизменични линии од избледување, пукање и деформирање. Универзален дизајн-Оваа линија на линијата е најпогодна за мини-сплит или централни AC системи со 9000 капацитети на BTU-24000 BTU. Декоративно- Нашата мини-поделба на линијата е тотално големина со 4in * 7.straight цевките можат да се исечат според вашите потреби. Мини линиите за разделување се вклучени и заштитени во цевката.Кретирајте чист и уреден изглед. Лесна инсталација- Покривот за линии може да се додаде на секоја претходна и постојна инсталација со леснотија.

Поврзани производи..