• Свеж
Фонхуа дрвено рачно огледало, рачно огледало, рачно изработено огледало за шминка, 3017 см, тркалезно огледало, за шминка, козметика, нега на кожата, абење, убавина, бр?
zoom_in

Фонхуа дрвено рачно огледало, рачно огледало, рачно изработено огледало за шминка, 3017 см, тркалезно огледало, за шминка, козметика, нега на

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

【Широка апликација】 чувајте го во торби, на биро, на компјутерска биро, дома итн Погоден за жени, жени, девојчиња за шминка, козметика, нега на кожата, итн. 【Огледало на рацете】 Погодно за шминка во секое време, каде било. Рачно огледало Во комбинација со вашето огледало на countertop, можете да изгледате совршено со огледалото на раката со секој детал и агол што го цените. 【Совршен дизајн】 Хуманизиран дизајн и одлична изработка, луксуз со висок степен и може да го подобри нашиот квалитет на живот. 【Лесно за носење】 Дрвеното огледало за шминка има совршена тежина и големина за да се вклопи каде било во вашиот џеб, погоден за шминка во секое време, каде било. 【Дрвени материјали】 Дрвено огледало за шминка направено од еколошко, високо квалитетно природно дрво, е без мирис и поздраво за луѓето. Неговата површина е мазна и не е лесна за гребење на кожата. Дрвеното огледало за шминка има совршена тежина и големина за да се вклопи насекаде во вашиот џеб! Чувствувајте се чудесно додека ја проверувате вашата шминка во јавноста! 2.Елегантна дизајн, соодветна дрвена рачка и рамка, издржлива и издржлива, луксуз со висок степен, лесен за носење и складирање.Собичен за шминка во секое време, каде било. Рачно огледало Во комбинација со вашето огледало на countertop, можете да изгледате совршено со огледалото на раката со секој детал и агол што го цените.

Поврзани производи..