• Свеж
SkyJacker за Isuzu I-290/I-370 2007 2008 Амортизери за хидро шок | H7084
zoom_in

SkyJacker за Isuzu I-290/I-370 2007 2008 Амортизери за хидро шок | H7084

DEN 264.00

Стока
check Во продавницата

Absilber Skyjacker Hydro Shock 1992-1998 Компатибилен со GMC K2500 приградски Хидро шок w/црвен багажник. Направени од највисок квалитет на материјали. Фабрички запечатени - сосема ново во кутија. Absilber Skyjacker Hydro Shock 1992-1998 Компатибилен со GMC K2500 приградски. Хидро шок w/црвен багажник. Направени од највисок квалитет на материјали. Фабрички запечатени - сосема ново во кутија. Преглед на производот : Суспензиите на Skyjacker (R) ви нудат високо квалитетен амортизер со шок со вистинска вентилатор за чувствителност на брзина. Амортизери или амортизери на шок, како што се нарекуваат насекаде на друго место, освен во САД, контролирајте ја стапката со која изворите на суспензија се компресираат и враќаат. Бидејќи шокот се турка заедно, ова се нарекува испакнатина или компресија. Како што се шири шокот, ова се нарекува враќање или продолжување. Апсорпцијата на „шок“ на испакнатините и оптоварувањето на суспензијата всушност го вршат изворите во суспензијата. The Shock's Real Job Is Controlling The Energy Stored In The Springs.Product Info : Skyjacker Hydro Shock Absorber 1992-1998 Compatible With Gmc K2500 Suburbanhydro Shock W/Red Bootshock Absorber Item Description : Collapsed Length 14.91 Extended Length 24.94 Skyjacker Hydro Shock Absorber 1992-1998 Compatible Со GMC K2500 Suburban Manurer Properturer Број на дел : H7084 Guarantes и гаранции : 30-дневна веб-страница на производителот на задоволство од задоволството за повеќето точни информации за гаранцијата.

Поврзани производи..