• Свеж
Nunomo 1 Поставете MY4NJ Мал електромагнетски реле за електрична енергија DC12V DC24V AC110V AC220V Coil 4NO 4NC DIN RAIL 14 пинови+мини реле
zoom_in

Nunomo 1 Поставете MY4NJ Мал електромагнетски реле за електрична енергија DC12V DC24V AC110V AC220V Coil 4NO 4NC DIN RAIL 14 пинови+мини

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Напон на калем : DC12 V DC24 V AC110 V AC220 V Контакт напон : 5 A 240 V AC/5 A 28 V DC. Оценета струја : 10а. Индикација : ЛЕР работа. Контакт материјал : сребрена легура. Напон на калем : DC12 V DC24 V AC110 V AC220 V. Контакт напон : 5 A 240 V AC/5 A 28 V DC. Оценета струја : 10а. Индикација : ЛЕР работа. Контакт материјал : сребрена легура. Име на производот Релеј за напојување +Socket Relay Модел бр.MY4 N-JSOCKET модел бр.PYF14 AACTION 4 PDTCOIL напон : DC12 V DC24 V AC110 V AC220 VCONTACT Напон : 5 A 240 V AC /5 A 28 V Dcrate Current : 10 Aindication : LED работен материјал Материјал : Сребрена алоелектрична живот : Повеќе од 10 W Times Reated Frecence : Тип на 50 Hz/60 Hz Contact : 4 На 4 Време на неутрализирање : Помалку од 25msoperational Температура : -25 ° C до +55 ° Cpin количина 14 Pinmounting Rail Type 35mm DIN Railrelay големина (приближно) 3,4 x 2,7 x 2,1cm/1,3 "x 1" x 1 " x 0,8 "(L*W*T) Релејски приклучок Големина 6.1" (l*w*t) Тежина 73 Gpackage содржина1 x приклучок за напојување.

Поврзани производи..