• Свеж
CFSNCM 3 компјутери Симпатична Божиќна лична кукла украс Дедо Мраз, Божиќно дрво, приврзоци за дома, Нова Година наклонети деца меки играчки
zoom_in

CFSNCM 3 компјутери Симпатична Божиќна лична кукла украс Дедо Мраз, Божиќно дрво, приврзоци за дома, Нова Година наклонети деца меки играчки

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Материјал : Вештачка волна +ткаенина од хемиски влакна +неткаена Големина : 21*8 см. Боја : црвена, зелена, сива. Цел : Облекување на прозорецот, декорација на сцената. Спецификација : Материјал : вештачка волна +ткаенина со хемиски влакна +не-ткаенина : 100gsize : 21*8cmcolor : црвена, зелена, greypurpose : облекување на прозорецот, Сцена Декорација Пакет Содржина : 1*Божиќна кукла : Поради различни монитори и ефекти за осветлување, вистинската боја, вистинската боја, вистинската боја, вистинската боја, вистинската боја, вистинската боја, вистинската боја, вистинската боја, вистинската боја може да биде малку поразлична од бојата на сликата. Ве молиме, дозволете 1-3 см (во зависност од рачното мерење) Купон гроздобер анимирана саксофон танцување музика Дедо Мраз Божиќни украси за домашни Божиќни подароци за деца.

Material:
artificial wool +chemical fiber fabric+non-woven
Weight:
100g
Size:
21*8cm
Color:
Red,Green,Grey
Purpose:
window dressing,scene decoration
Package Contents:
1*Christmas doll:
note:
Due to different monitors and lighting effects,the actual color may be slightly different from the picture color.:
Please allow 1-3 cm (depending on manual measurement):
coupon Vintage Animated Saxophone Dancing Music Santa Claus Doll Christmas Decorations for Home Xmas Gift for Kids :

Поврзани производи..