• Свеж
DXMRWJ Алатка за чистење на домови од не'рѓосувачки челик магија ротирачки моп двојно ротирачки ротирачки ротирачки 360 степени кофа за четкички
zoom_in

DXMRWJ Алатка за чистење на домови од не'рѓосувачки челик магија ротирачки моп двојно ротирачки ротирачки ротирачки 360 степени кофа за четкички

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Во состојбата на дехидрација, притиснете нагоре и надолу постојано, а во состојба на миење, притиснете нагоре и надолу постојано Микрофибер има добра апсорпција на вода и може да се мие со топла вода и крв. Големото барел е двојно управувано, што заштедува напор за чистење. Порамнете ја бајонет, цврсто поврзете се и притиснете ја пакувањето на производот за хартија на подот, влечете ја главата. Погодно за сите видови на тврди подови како што се подни плочи и подни плочки. Во состојба на дехидрација, притиснете нагоре и надолу постојано, а во состојба на перење, притиснете нагоре и надолу постојано. Соодверете ја бајонет, цврсто поврзете и притиснете ја пакувањето на производот за хартија на подот влечење глава. Погодно за сите видови на тврди подови како што се подни плочи и подни плочки. Не'рѓосувачки челик.

Поврзани производи..