• Свеж
Зголемувач на микроскоп, микроскоп за откривање на микроскоп со голема точност, преносен со LED валута што открива светлина за проценка на накит
zoom_in

Зголемувач на микроскоп, микроскоп за откривање на микроскоп со голема точност, преносен со LED валута што открива светлина за проценка на

DEN 1067.20

Стока
check Во продавницата

Мулти-комбинација структура со висока точност, јасен ефект на засилување Со бела светлина и виолетова светлина, може да се прилагоди како што се бара. Обложени оптички леќи, зголемување од 50x, јасно за да се идентификуваат. Погодно за откривање на банкноти, гледање на жад, проценка на накит и инспекција за печатење. Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и долг животен век. Мулти-комбинација структура со висока точност, јасен ефект на засилување2. Со бела светлина и виолетова светлина, може да се прилагоди како што е потребно3. Обложени оптички леќи, зголемување од 50x, јасно за да се идентификува4. Погодно за откривање на банкноти, гледање на жад, проценка на накит и инспекција за печатење5. Изработено од високо квалитетен материјал, издржлива и долга услуга за услуги на услугата : Тип на ставка : Магина на микроскоп : ABS пластика + железо + акрилна леќимагификација : 50 Time Feffective Dialmeter : 12mmbattery : 3 x LR1130 LED виолетова светлина : откривање на банкнотии Копа на апликација : Откривање на банкноти : Проверка на JADE, накит, накит Список на пакети за проценка и печатење инспекција : 1 x кожен капак1 x Упатство за корисникот1 x Зголемување на копчето за стакло 1 x.

Item Type:
Microscope MagnifierMaterial
Magnification:
50 times
Effective Diameter:
12mm
Battery:
3 x LR1130LED Purple Light
Package List:
1 x Leather Cover1 x User Manual:
1 x Magnifying Glass:
1 x Knob Key:

Поврзани производи..