• Свеж
Покани за Забава за 60-ти Роденден на чуксвон, Покани За Роденден На Црно И Злато, Двострана Златна Фолија Пополнете Покани За Мажи Жени, Роденденската Забава Фавори?
zoom_in

Покани за Забава за 60-ти Роденден на чуксвон, Покани За Роденден На Црно И Злато, Двострана Златна Фолија Пополнете Покани За

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Овие црни и златни покани за пополнување се одлични за роденденска забава Вашите гости и пријатели ќе сакаат да бидат поканети на вашата забава со овие импресивни единствени покани!. Пакетот Вклучува : 20 покани за роденден + 20 пликови. Големина : Должина 4 инчи € Ширина 6 инчи. Вклучените пликови се со димензии 4 инчи € 6 инчи. Материјали : Изработени од висококвалитетна залиха на картички која е издржлива, цврста, лесна за пишување и еколошка. Овие елегантни црни и златни покани ќе ги надополнат вашите украси за роденденска забава и секоја друга тематска забава што ќе ги направи задолжителен додаток на секоја посебна пригода!. Овие црни и златни покани за пополнување се одлични за роденденска забава. Вашите гости и пријатели ќе сакаат да бидат поканети на вашата забава со овие импресивни единствени покани!. Пакетот Вклучува : 20 покани за роденден + 20 пликови. Големина : Должина 4 инчи € Ширина 6 инчи. Вклучените пликови се со димензии 4 инчи € 6 инчи. Материјали : Изработени од висококвалитетна залиха на картички која е издржлива, цврста, лесна за пишување и еколошка. Овие елегантни црни и златни покани ќе ги надополнат вашите украси за роденденска забава и секоја друга тематска забава што ќе ги направи задолжителен додаток на секоја посебна пригода!. Овие црни и златни покани за пополнување се одлични за роденденска забава.

Поврзани производи..