• Свеж
Коцки За Складирање Ткаенини бидтакај Големи Корпи 13х13 комплет од 4 Меки Канти за Складирање За Полици Облека Складирање Играчки Склопувачки Корпи За Ленен Плакар
zoom_in

Коцки За Складирање Ткаенини бидтакај Големи Корпи 13х13 комплет од 4 Меки Канти за Складирање За Полици Облека Складирање Играчки

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Корпата за складирање коцки доаѓа со две беж кожни рачки за лесен пристап и за преносливост Цврсти кожни рачки за лесно лизгање и извлекување од полиците или плакарот. Цврста метална рамка за прачки околу горниот дел за да ја задржи правоаголната форма на корпата дури и кога е празна. Склопувачки за лесно складирање ако не се користи,Едноставно преклопете ја корпата надолу рамно за складирање за заштеда на простор кога не се користи или кога треба да се транспортира. Овие корпи од ткаенина се изработени од издржлив лен и ја згуснуваат ЕВА. Висококвалитетниот материјал ги прави овие канти за складирање да траат добро долго. Издржливите корпи за складирање можат да држат тон работи. ГОЛЕМИ КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ КОЦКИ : Едно пакување содржи 4 идентични корпи. Секоја корпа тежи приближно 0,8 килограми. Големината на секоја корпа за складирање е : 13" (L) x 13" (W) x 13" (H).Тие се направени од три слоја материјал, соодветно, надворешниот висококвалитетен лен, централниот мек и издржлив материјал ЕВА и внатрешната ткаенина за обложување што дише. СТИЛСКИ КОЖНИ РАЧКИ ДИЗАЈН : корпите Од Ткаенина се лесни за носење, а корпите за складирање коцки се издржливи. Рачките се цврсти и не се само декоративни. И рачките се доволно високи не мора да се наведнувате премногу за да добиете канти за складирање облека од полицата и лесно можете да извлечете украсни контејнери за да стигнете. ДИЗАЈН на ПРЕКЛОПУВАЊЕ : Секоја голема корпа за складирање коцки има удобен, склоплив дизајн кој се преклопува рамно за складирање за заштеда на простор кога не се користи. Кога ќе го користите повторно, ве молиме пополнете ја корпата за складирање со ќебиња или крпи неколку часа за да дозволите корпата да ја врати формата, а потоа користете пегла за да ги измазните брчките за да ја вратите оригиналната форма. ПОВЕЌЕНАМЕНСКО СКЛАДИРАЊЕ : Одлични корпи за складирање постелнина како организација за заштеда на простор се користат за складирање на кошеви за играчки за бебиња или плакари. Цврсти квадратни корпи може да се користат за држење Двд-А, списанија, книги, чевли, облека, крпи, ќебиња, складирање играчки за миленичиња / кучиња, складирање на организатори за канцелариски материјали, подароци, корпа за бебиња. Декоративната корпа за складирање е идеална за дневна соба, бања, помошни простории, расадник, занаети, игротека, студентски домови, станови, перална, ходник и под кревет. ТОПЛИ СОВЕТИ : корпите за ткаенина лесно се чистат, се препорачува бришење прашина на корпата со мека сува крпа. Исчистете го местото со лесна вода со сапуница кога е потребно. Овој сет од 4 големина на корпа е 13 инчи, за да се обезбеди совпаѓање на големината, можете да го измерите соодветниот мебел што одговара или големината на местото пред купувањето. Ако имате какви било проблеми, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. ГОЛЕМИ КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ КОЦКИ : Едно пакување содржи 4 идентични корпи. Секоја корпа тежи приближно 0,8 килограми. Големината на секоја корпа за складирање е : 13" (L) x 13" (W) x 13" (H).Тие се направени од три слоја материјал, соодветно, надворешниот висококвалитетен лен, централниот мек и издржлив материјал ЕВА и внатрешната ткаенина за обложување што дише. СТИЛСКИ КОЖНИ РАЧКИ ДИЗАЈН : корпите Од Ткаенина се лесни за носење, а корпите за складирање коцки се издржливи.

Поврзани производи..