• Свеж
Деутер Унисекс-АЦ ЛАЈТ 24л Пешачки Ранец За Возрасни
zoom_in

Деутер Унисекс-АЦ ЛАЈТ 24л Пешачки Ранец За Возрасни

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Максималната вентилација благодарение на системот за задна мрежа За Удобност на Воздухот обезбедува најдобра удобност при носење Екстра лесни и еластични, перки за дишење на колкот. Уред за систем за хидратација (деутер Стример 2. Јамки за монтирање на шлем (достапни како додаток). Максималната вентилација благодарение на системот за задна мрежа За Удобност на Воздухот обезбедува најдобра удобност при носење. Екстра лесни и еластични, перки за дишење на колкот. Уред за систем за хидратација (деутер Стример 2. Јамки за монтирање на шлем (достапни како додаток). Серијата AC Lite е за помлади љубители на отворено и дневни планинари, кои бараат лесен пакет со максимална вентилација и кул стајлинг. Со своите лесни материјали и супер-лесни, еластични и дишечки перки на колкот, сигурно ќе ја зачувате енергијата и ќе имате максимална вентилација.

Поврзани производи..