• Свеж
Кутија Компанија 3 парчиња Бела Пластична Лента со 32 Прегради Црна Дрвена Лента Вметнете За Складирање Накит, Организација, Стока, Дисплеј
zoom_in

Кутија Компанија 3 парчиња Бела Пластична Лента со 32 Прегради Црна Дрвена Лента Вметнете За Складирање Накит, Организација, Стока, Дисплеј

DEN 640.00

Стока
check Во продавницата

Оваа варијација има 32 прегради во форма на правоаголник Понудени во 9 различни варијации на распоредот на одделот. Секоја дрвена влошка за послужавник е покриена со материјал од кожа за да ги заштити вашите предмети од гребнатини и други оштетувања. Секој послужавник доаѓа со пластични јазичиња за стапала за лесно и стабилно редење. Се продава во единечни парчиња пакувања од 3.

Поврзани производи..