• Свеж
SZRMCC FISCHER RS 3 Пински Машки До Прилагодлив Прав Агол КАМЕРИ 7 Пински Машки Стартувај Стоп Кабел ЗА ARRI Cforce Rf Мотор/Cmotion CPRO
zoom_in

SZRMCC FISCHER RS 3 Пински Машки До Прилагодлив Прав Агол КАМЕРИ 7 Пински Машки Стартувај Стоп Кабел ЗА ARRI Cforce Rf Мотор/Cmotion CPRO

DEN 825.60

Стока
check Во продавницата

3 пински машки до прилагодлив 7 пински машки стартувај кабел одговара ЗА radi РИА-1 радио интерфејс адаптер/ц сила РФ Мотор /цмоцион кро Мотор/камин кам/Алекса/Амира Приклучок А : Фишер 3 Пински Машки Конектор. Приклучок Б : ротирачки прав агол 7 Пински (5+2) Машки Конектор. Должина на кабелот : 24 инчи/60см (Поддржете ја секоја должина прилагодете, директно 7пински машки кабел на залиха ве молиме контактирајте не ако ви треба). Обезбедување квалитет : SZRMCC 3 pin до 7 pin стартувај стоп кабел 24-часовна професионална услуга по продажбата, секој производ строга проверка на квалитетот, доколку не сте задоволни со никаков проблем,ве молиме контактирајте не. 3 пински машки до прилагодлив 7 пински машки стартувај кабел одговара ЗА radi РИА-1 радио интерфејс адаптер/ц сила РФ Мотор /цмоцион кро Мотор/камин кам/Алекса/Амира. Приклучок А : Фишер 3 Пински Машки Конектор. Приклучок Б : ротирачки прав агол 7 Пински (5+2) Машки Конектор. Должина на кабелот : 24 инчи/60см (Поддржете ја секоја должина прилагодете, директно 7пински машки кабел на залиха ве молиме контактирајте не ако ви треба). Обезбедување квалитет : SZRMCC 3 pin до 7 pin стартувај стоп кабел 24-часовна професионална услуга по продажбата, секој производ строга проверка на квалитетот, доколку не сте задоволни со никаков проблем,ве молиме контактирајте не.

Поврзани производи..