• Свеж
КУЛ Торба За Шминка Жени Двослојни Организатори За Патувања Со Голем Капацитет Козметички Кеси Водоотпорна Најлонска Шминка За Миење Тоалети
zoom_in

КУЛ Торба За Шминка Жени Двослојни Организатори За Патувања Со Голем Капацитет Козметички Кеси Водоотпорна Најлонска Шминка За Миење Тоалети

DEN 2674.72

Стока
check Во продавницата

Новата козметичка кеса со голем капацитет лесно се чува на дофат на раката Пуштете се, држете се подалеку од окови, дајте му на вашето тело и ум крштевање и релаксација!. Само вистинскиот капацитет ви овозможува лесно да се префрлате помеѓу секојдневна работа, краткорочни службени патувања и состаноци надвор од должност и да одбиете да бидете надуени. Мала големина, голем капацитет, секојдневна употреба дома / патување. Висок Капацитет-може да ги носи сите видови шминка и тоалети. Новата козметичка кеса со голем капацитет лесно се чува на дофат на раката. Пуштете се, држете се подалеку од окови, дајте му на вашето тело и ум крштевање и релаксација!. Само вистинскиот капацитет ви овозможува лесно да се префрлате помеѓу секојдневна работа, краткорочни службени патувања и состаноци надвор од должност и да одбиете да бидете надуени. Мала големина, голем капацитет, секојдневна употреба дома / патување. Висок Капацитет-може да ги носи сите видови шминка и тоалети. Новата козметичка кеса со голем капацитет лесно се чува на дофат на раката.Пуштете се, држете се подалеку од окови, дајте му на вашето тело и ум крштевање и релаксација!Само вистинскиот капацитет ви овозможува лесно да се префрлате помеѓу секојдневна работа, краткорочни службени патувања и состаноци надвор од должност и да одбиете да бидете надуени.

Поврзани производи..