• Свеж
ГРЕТД Мултифункционални Кутии За Складирање Кожни Сарафани Организатор На Биро Држач За Складирање На Кутија За Далечински Управувач
zoom_in

ГРЕТД Мултифункционални Кутии За Складирање Кожни Сарафани Организатор На Биро Држач За Складирање На Кутија За Далечински Управувач

DEN 460.80

Стока
check Во продавницата

Употреба : складирање за далечински управувачи, сарафани, мобилни телефони, канцелариски материјал Ова е креативна мултифункционална кутија за складирање. уникатен 3 слот стил дизајн, стп кожа покриена преку дрвена структура,. Се користи како организатор на биро за канцелариски материјали, на суета за бања за тоалети, во кујната или каде било ви треба едноставно решение за складирање. апарати за домаќинство дневна соба кафе маса далечински управувач кутија за складирање сите завршна кутија. Употреба : складирање за далечински управувачи, сарафани, мобилни телефони, канцелариски материјал. Ова е креативна мултифункционална кутија за складирање. уникатен 3 слот стил дизајн, стп кожа покриена преку дрвена структура,. Се користи како организатор на биро за канцелариски материјали, на суета за бања за тоалети, во кујната или каде било ви треба едноставно решение за складирање. апарати за домаќинство дневна соба кафе маса далечински управувач кутија за складирање сите завршна кутија. Употреба : складирање за далечински управувачи, сарафани, мобилни телефони, канцелариски материјал.Ова е креативна мултифункционална кутија за складирање.уникатен дизајн во стилот на 3 слотови, стп кожа покриена преку дрвена конструкција, Користена како организатор на биро за канцелариски материјали, на суета за бања за тоалети, во кујната или каде било што ви треба едноставно решение за складирање.

Поврзани производи..