• Свеж
Киркуит Нов 4-Пински Адаптер За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Компатибилен со Acer Aspire 1710 1711 1712 1714 1710smi Кабел За Напојување ПОЛНАЧ PSU
zoom_in

Киркуит Нов 4-Пински Адаптер За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Компатибилен со Acer Aspire 1710 1711 1712 1714 1710smi Кабел За Напојување ПОЛНАЧ PSU

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

30 дена гаранција за враќање на парите 1 целогодишна гаранција за услуга. 100% Сосема Нов, Висококвалитетен Полнач За Напојување Со Наизменична СТРУЈА (не-ОЕМ). Влез : 100 V-240 V НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА; одлично за замена или патување назад. Вградете динамичен иц, иц за Полнач и осигурувач за Напојување за брзо полнење и заштита од над полнење. Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. Адаптерите за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Kircuit се тестирани и дизајнирани да ги задоволат потребите за напојување на вашиот уред. Овој адаптер ја претвора моќноста на НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА во еднонасочна СТРУЈА што ја бара вашиот уред. Ова напојување ви овозможува да управувате со вашиот уред или да ја полните батеријата од електричните приклучоци. Кружните Адаптери се пренослив извор на енергија за кога сте во движење, дома или канцеларија. Овој адаптер е потврден и тестиран за да се осигура дека ќе работи со вашиот уред.

Поврзани производи..