• Свеж
IULJH Алуминиумска Легура Панталони Решетката Клип Нелизгачки Хакама Облека Закачалка Панталони Клип Гардероба Складирање Метална Закачалка
zoom_in

IULJH Алуминиумска Легура Панталони Решетката Клип Нелизгачки Хакама Облека Закачалка Панталони Клип Гардероба Складирање Метална

DEN 7488.48

Стока
check Во продавницата

1 Влажна и сува употреба, може да се користи за чување панталони, здолништа и друга облека. Строг избор на материјали, силна носивост и издржливост. Заштеда на простор, практична кука, цврста и стабилна.360 степен ротирачки тела, слободен за движење и прилагодување. Можете лесно да ја прилагодите ширината за да одговара на различни големини. Влажна и сува употреба, може да се користи за чување панталони, здолништа и друга облека. Строг избор на материјали, силна носивост и издржливост. Заштеда на простор, практична кука, цврста и стабилна.360 степен ротирачки тела, слободен за движење и прилагодување. Можете лесно да ја прилагодите ширината за да одговара на различни големини.Влажна и сува употреба, може да се користи за чување панталони, здолништа и друга облека.Строг избор на материјали, силна носивост и издржливост.Заштеда на простор, практична кука, цврста и стабилна.360 степен ротирачки тела, слободен за движење и прилагодување.Можете лесно да ја прилагодите ширината за да одговара на различни големини.Спецификацијаматеријал : алуминиумска легура : 32см боја : Како Што Е Прикажано Вклучен пакет : решетка за Панталони*5(Исклучува други демо-додатоци на слики.) забелешки : ве Молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење.Поради различните компјутерски екрани и дисплеј , вистинските бои може малку да се разликуваат од сликите.

Поврзани производи..