• Свеж
Rfxcom Стол Тркало Мебел Тркала Тркала 39mm/1.5 Инчен M8 Завртка/Плоча Вртливата Рицинус Тркала Хардвер Количка Тивка Сопирачка 4Pcs
zoom_in

Rfxcom Стол Тркало Мебел Тркала Тркала 39mm/1.5 Инчен M8 Завртка/Плоча Вртливата Рицинус Тркала Хардвер Количка Тивка Сопирачка 4Pcs

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Тркалца Тркалца спецификација : Сосема Нов Производ : Тркалце За Мебел (Навој/Плоча Со Завртки)Материјал : Метална И Пластична Боја : Дијаметар На Тркалото : Приближно 39мм (1,54 инчи)Должина На Стеблото : Приближно 13мм (0,5 инчи)Дијаметар На Стеблото : Приближно 8мм (0,3 инчи)Дијаметар На Плочата : Приближно 35*35мм(1,38*1,38 инчи)Стилови : Едноставно/ европски / класичен .Карактеристика : Универзално се вклопува За Масичка За Кафе,Количка За Ресторани, Машини и Опрема итн.(Не за тежок Тросед /Стол)Лесно инсталирање, Заштита на Подот,Ergономски Дизајн,Непречено Функционирање,Лесно лизгање и Вртење.Вклучен пакет : 4 x Тркала За Мебел Забелешка : Ве МОЛИМЕ Проверете Ги Големините На Деталите Како Што Се Прикажани Подолу И Проверете Дали Разбирате Како да Ја Измерите Големината на Вашите Потреби! Ако не сте сигурни за големината што ви треба, слободно контактирајте ја нашата услуга за клиенти.Ве молиме дозволете мало отстапување поради рачно мерење.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Brand New:
Product:
Furniture Caster (Screw Thread/Plate)
Material:
Metal and Plastic
Color:
Balck
Wheel Diameter:
Approx 39mm (1.54 inch)
Stem Length:
Approx 13mm (0.5 inch)
Stem Diameter:
Approx 8mm (0.3 inch)
Plate Diameter:
Approx 35*35mm(1.38*1.38 inch)
Styles:
Simple/ European / Classical .
Feature:
Universally fits for Coffee Table, Restaurant Cart,Machinery and Equipment etc.(Not for heavy Sofa /Chair)
Easy-installing, Floor-protecting,Ergonomical Design,Smooth Operation,Easy-gliding and Swivel.:
Package Included:
4 x Furniture Wheels:
Note:
PLEASE Check Detail Sizes as Photos Shown Below and Make Sure You Understand How to Measure the Size of Your Needs! If you are not sure about the size you need, feel free to contact our customer service.:
Please allow minor deviation due to manual measurement.:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Поврзани производи..