• Свеж
Lhlll Рачни Вакуум Надградени Моќни Вшмукување Со Заменливи Литиум Батерија Пакет Опремени Брзо Полнење Технологија
zoom_in

Lhlll Рачни Вакуум Надградени Моќни Вшмукување Со Заменливи Литиум Батерија Пакет Опремени Брзо Полнење Технологија

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

●Правосмукалка + осветлување + пумпа за надувување + тест притисок во гумите ● Втората генерација на филтер може да се измие. ● Влажна и сува правосмукалка. € бакар јадро статор. ● Должина на линијата од 4,5 метри. Материјал : Апстип : правосмукалка од типот на запалка брзина на правосмукалка : 4000 (р / мин)Номинална влезна моќност : 100 (В)Вакуум вшмукување : 4000 (мбар)Карактеристики : силно вшмукување, практично фрлање, 6 метри долга линија откривање на притисок во гумите : овој производ доаѓа со мерач за откривање притисок во гумите за да го сфати статусот на притисокот во гумите во секое време и насекаде. Инфлација на гумите : Лесно одговорете на итни случаи. Брза инфлација : Моќен мотор за побрзи надградби на перформансите. Опремен со различни млазници за надувување : користете различни млазници за гуми. ЛЕД осветлување : надворешна ФУНКЦИЈА ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ НА ЛЕР, исто така може да ја отстрани прашината ноќе.

Поврзани производи..