• Свеж
Подароци за пријателство За Жени Пријатели Најдобра Пријателка Роденденски Подароци За Жени Смешна Идеја За Подароци Роденденски Божиќни Подароци За Нејзината Ж?
zoom_in

Подароци за пријателство За Жени Пријатели Најдобра Пријателка Роденденски Подароци За Жени Смешна Идеја За Подароци Роденденски Божиќни

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Најдобар Подарок : козметичката кеса е полна со содржина и личност Ова е совршен подарок за вашите роднини, пријатели, колеги роденден, дипломирање, , подарок за загревање на куќата, Денот На Мајката, денот на венчавката, Божиќ и Денот на Благодарноста итн. Големина : мерки 9,7 "(Ш) х 7 " (Ж); лесно за складирање на различни предмети како производи за нега на кожа, кармин, веѓи и друга разновидна козметика, мобилен телефон, слушалки, кабел за полнење кабел и други електронски производи или други ситници итн. Водоотпорен Материјал : Козметичката кутија има водоотпорен материјал и лен, кој е водоотпорен и се пере, лесен за чистење; нема грижи за истекување при патување. погоден за различни места. Мултифункционален : торбата може да содржи производи за нега на кожата, разни козметички производи и некои мали предмети како што се полначи, слушалки и така натаму. Идеален за патување, одмор, службено патување, теретана, кампување, организација на бања и активност на отворено. Тоа не е само едноставна патент торба, туку и функционална торба за шминка, патна тоалетна торба, торба за организатор, торба за перење итн. Моден Дизајн : чантата за шминка е двострана отпечатена, со црн патент. Постојат видови на симпатична, елегантна, смешна, убава, инспиративна козметичка торба за ваш избор. Тој е едноставен, убав и стилски, совршен предмет за секоја сезона цела година. Најдобар Подарок : козметичката кеса е полна со содржина и личност. Ова е совршен подарок за вашите роднини, пријатели, колеги роденден, дипломирање, , подарок за загревање на куќата, Денот На Мајката, денот на венчавката, Божиќ и Денот на Благодарноста итн. Големина : мерки 9,7 "(Ш) х 7 " (Ж); лесно за складирање на различни предмети како производи за нега на кожа, кармин, веѓи и друга разновидна козметика, мобилен телефон, слушалки, кабел за полнење кабел и други електронски производи или други ситници итн. Водоотпорен Материјал : Козметичката кутија има водоотпорен материјал и лен, кој е водоотпорен и се пере, лесен за чистење; нема грижи за истекување при патување. погоден за различни места. Мултифункционален : торбата може да содржи производи за нега на кожата, разни козметички производи и некои мали предмети како што се полначи, слушалки и така натаму. Идеален за патување, одмор, службено патување, теретана, кампување, организација на бања и активност на отворено.

Поврзани производи..